Begin het nieuwe jaar goed: een middag voor Joods erfgoed en verbinding

Delen:

Wil je het nieuwe Joodse jaar beginnen met betekenis? Kom dan op zondag 28 september naar een bijzondere middag in Den Haag, waarin we samen zorg dragen voor het Joods erfgoed van onze gemeenschap.

We beginnen met een gezellige lunch, gevolgd door een rondleiding over de Joodse begraafplaats. Daarna steken we – in het kader van tikoen olam, het verbeteren van de wereld – samen de handen uit de mouwen. Door lichte onderhoudswerkzaamheden, zoals het verwijderen van onkruid tussen de stenen, dragen we bij aan het behoud van deze bijzondere plek voor toekomstige generaties (ledor wador). Ook als je niet (lang) fysiek kunt meehelpen, ben je van harte welkom om aanwezig te zijn, mee te kijken of een goed gesprek te voeren met andere deelnemers.

Doe je mee?
Een kaartje kost € 15,- en is te koop via deze link: https://rosjhasjanadenhaag.eventgoose.com. Aanmelden kan t/m woensdag 24 september.

Voor iedereen met een Joodse achtergrond en/of partner.

Deze activiteit wordt mede mogelijk gemaakt door het Ministerie van VWS.

Activiteit informatie

28-09-2025
12:00 - 16:00
€ 15,-
Den Haag
activiteiten@joodswelzijn.nl
088-165 22 00
Voor iedereen met een Joodse achtergrond en/of partner.

Delen

Wil je zelf iets organiseren?

Heb je een leuke activiteit die je wilt organiseren?
088-1652200
Bekijk alle locaties

Voor meer informatie over wat wij doen met uw persoonsgegevens, klik dan hier!

Vrijwilliger worden?

Wil je ook helpen? Bekijk alle informatie over en voor vrijwilligers
088-1652200

Voor meer informatie over wat wij doen met uw persoonsgegevens, klik dan hier!

Anderen bekeken ook

Blijf op de hoogte

Ontvang de tweewekelijkse nieuwsbrief van JMW in je mailbox
Ja, ik wil mij aanmelden